29 czerwca 2016

Hirato ^^

Ohayo :3

Z poniedziałkowego meetu wróciłam z Hirato, który z okazji wakacji pomieszka trochę u mnie. Od razu nabrałam chęci do robienia zdjęć, bo przecież Hirato oczarował mnie już dawno temu. 
Hiruś zabrał ze sobą masę cudownych ubranek autorstwa Patrycji, za co bardzo dziękuję, bo ja z maszyną nie dogadam się chyba nigdy (zwłaszcza, że ona działa kiedy chce i jak chce).

Zdjęcia może nie powalają, ale mam naprawdę wielki zaciesz, że mam Hirusia do własnej dyspozycji :>28 czerwca 2016

Chyba Meet

Ohayo :3

Wczoraj znowu spotkałam się z Patrycją i tak jak mówiłam tych spotkań będzie jeszcze wiele. Pierwszy raz wróciłam tak zmęczona, że jedyne o czym marzyłam to położenie się do łóżka i włączenie jakiegoś animca. Nie miałam siły nawet przejrzeć zdjęć, które zrobiłam, a jest ich naprawdę malutko. Ale cóż lalki zaczynają już być lekko zbędne na naszych spotkaniach.Mało Hirusia :<<

23 czerwca 2016

Nightmare

Ohayo :3
Zdaję sobie z tego sprawę, że jest prawie 1 w nocy, ale natchnęła mnie już chyba wakacyjna wena. Jest ciemno, ale właśnie to mi było do tych zdjęć najbardziej potrzebne. Od zawsze chciałam zrobić takie klimatyczne zdjęcia i wydaję mi się, że efekt super wyszedł. Podoba mi się to, że wreszcie udało mi się uzyskać upragniony klimat. Oprócz tego myślę, że pora o której piszę tego posta jest bardzo adekwatna do zdjęć <:

Proszę obudź mnie...
 Już nie mogę...
Wszędzie słyszę jakieś odgłosy...
Boję się...
Proszę obudź mnie...
Jest ciemno...

Widzę cienie...
 Chcę, żeby ten koszmar się już skończył...
 To zwykły sen...
 Dlatego proszę...
  Obudź mnie...Dobranoc i miłych snów c:

12 czerwca 2016

Doll in flowers

Ohayo :3

Dobra passa na pisanie postów skończyła się prawie miesiąc temu. Niestety byłam zmuszona poprawić oceny w szkole i powiem szczerze, że ostatecznie nie jestem z nich zadowolona. No, ale na szczęście nadszedł wyczekiwany przez wszystkich czas na odpoczynek no i oczywiście na lalki. Jak znam życie pewnie w wakacje będę rzadziej pisała niż podczas roku szkolnego.

Ponieważ oceny już wystawione, postanowiłam wyciągnąć gdzieś Alice. Tak naprawdę, wcale nie musiałam się daleko ruszać, bo tutaj ładny plener mam prawie wszędzie.
Zdjęcia są bardzo podobne do siebie, za co przepraszam.